• seyidoğlu-twitter
  • seyidoğlu-twitter
  • seyidoğlu-twitter

MAĞAZALAR

Filtrele

Arama

Mağaza Türü

Seyidoğlu Vusta Seyidoğlu A'la Seyidoğlu Suğra Seyidoğlu Satış Noktası Seyidoğlu Kiosk

Ülke

Türkiye
Suudi Arabistan
Avusturya
Kuveyt
Fransa
Belçika

Temizle

Atışalanı

Turgut Reis Mah.Cengiz Topel Cad.465.Sokak No:2 Atışalanı Esenler / İstanbul

0212 430 90 50

atisalani@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Atışlanı2

Havalanı Mh methmet Akif İnan Cad. no 51A/B Atışalanı / istanbul

+90 212 430 90 51

atisalani2@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Bahçelievler

Mehmetçik Sokak İncirli Kadirhas AVM Bahçelievler Bahçelievler / İstanbul

0212 441 84 43

kadirhas@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Başakşehir

Prof. Dr. Necmettin Erbakan cd. No:5/48 1. Etap Başakşehir / İSTANBUL Başakşehir / İstanbul

0530 174 51 60

basaksehir@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Beylikdüzü

Bakır ve Pirinç Sanayi Sitesi Açelya Caddesi No:5/1 Beylikdüzü / İstanbul

0 212 397 8210

beylikduzu@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Bizimkent

Cumhuriyet Mh. Atatürk Bulvarı No:5 ( Birinci Göz Hastanesi Altı) Beylikdüzü / İstanbul

0212 873 33 34

bizimkent@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Cennet

E-5 üzeri cennet mah. Alpaslan cd. No:1 Küçükçekmece / İstanbul

0212 425 78 78

cennet@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Esenler

Kazım Karabekir Mh. Atışalanı Cd. No: 59/A Esenler / İstanbul

0212 647 20 40

esenler@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Esenler Metro

Esenler Metro İstasyon Çıkışı Opet İstasyon İçi Esenler / İstanbul

0212 646 53 28

esenlermetro@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Esenyurt

Doğan Araslı Caddesi No:103 Esenyurt / İstanbul

0212 596 44 33

esenyurt@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Firuzköy

Saadetdere Mh 106 sok.No Shell Benzin İstasyonu içi Firiköy Esenyurt / istanbul

+90 5326079050

firuzkoy@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Gebze Organize San.

Gebze Organize San. Bölgesi Meydan Binası no:1601/618 Çayırova/Kocaeli Gebze / İstanbul

0262 677 12 65-66

gebzegosb@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Göztepe

Göztepe mah. Maslak cd. No:13 Bağcılar Bağcılar / İstanbul

0212 445 75 47

goztepe@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Güneşli

Evren mah. Gülbahar cd. No:16/A Güneşli / İstanbul

0212 489 27 00

gunesli@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Giyimkent

Oruç Reis Mah. Tekstilciler Cad. No:3 Rmada Plaza Yanı Giyimkent Giyimkent / istanbul

+90 212 438 80 58

giyimkent@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Halkalı

İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad.Shell Benzin İstasyonu No:29 Halkalı / İstanbul

0212 678 21 21

halkali@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Önay Garden

Cumhuriyet Mah. Hurriyet Cad.No:15-C Onay Garden Residence Esenyurt / İstanbul

0212 777 55 00

onaygarden@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Pendik

Yeşilbağlar mah.e-5 üzeri bp benzinlik içi adidas outlet bitişiği no:36 Pendik / İstanbul

0216 353 30 60

pendik@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Sultangazi

Eski Edirne Asfaltı 746-754 Cebeci Mah. 34270 Sultangazi/İSTANBUL Sultangazi / istanbul

+90 212 475 00 61

sultangazi@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Taksim

Sıraselviler Cd. No:6/C Taksim / İstanbul

0212 243 48 10

taksim@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Üçyüzlü

Nene Hatun Mah.İnönü Cad.No:105 üçyüzlü Esenler / İstanbul

0212 568 60 63

ucyuzlu@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Yakuplu

Yakuplu Mah.Hürriyet Bulvarı No: 185\A Beylikdüzü / İstanbul

0212 876 62 63

yakuplu@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Yüzyıl

Yüzyıl Mah. matbaacılar cd.no:60/A Bağcılar / İstanbul

0212 430 20 46

yuzyil@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Keşan

Kurtuluş cd. No:20/C Keşan Keşan / Edirne

0284 714 99 92

kesan@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Konya

Alavardı mah. Sivasli ali kemal cad. no:31/B MERAM Karatay / Konya

0332 351 6944 - 0532 405 98 13

konya@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Trabzon

Kaşüstü mahallesi Devlet karayolu caddesi no:3/3 Yomra / Trabzon

0462 344 18 18

trabzon@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

İzmir

Ilıca Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:43/A Narlıdere / İzmir

232 238 91 17

xpgultekinxp@hotmail.com

DETAYLI İNCELE

Şarköy

Cumhuriyet mah. İnönü cd.no:9 Şarköy Tekirdağ Şarköy / Tekirdağ

0282 518 84 88

mustafaveis@hotmail.com

DETAYLI İNCELE

Bakırköy

Cevizlik Mahallesi İstasyon Caddesi No:40 Bakırköy / İstanbul

212 5430594

bakırkoy@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Küşlemeci Bilal Usta

Yüzyıl Mah. matbaacılar cd.no:60/A Bağcılar / İSTANBUL

0212 430 3097

kuslemeci@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Suudi Arabistan Riyad - West Ring

P.O.  Box 230550 Riyadh 11321 Kingdom of Saudi Arabia / Riyad

00 966 11 269 3339

riyadh@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Suudi Arabistan Riyad - El Huber

P.O.  Box 230550 Riyadh 11321 Kingdom of Saudi Arabia / Riyad

00 966 11 269 3339

riyadh@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Suudi Arabistan Riyad - Nakhell

Salem ben Maqel street North of KSU campus Nakheel distrct / Riyad

00 966 59 959 9999

riyadh@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Avusturya Viyana

A-1100 Wien Quellenstrasse 50 Österreich / Viyana-1

+43 660 298 37 37

wien@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Kuwait

Miral Complex Mangaf Kuwait / Al-Mangaf

22391858

kuwait@seyidoglu.com - alfazone.q8@gmail.com

DETAYLI İNCELE

Kuveyt - Sema Mall

Sema moll Eqaila Blok 5 Ground Floor Kuwait /

00965 505 19 831

kuwait@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Fransa - Lyon

81 Avenue Jean aures 69190 Saint Fons / Lyon

+33 781 43 14 04

hazalim2002@hotmail.com

DETAYLI İNCELE

Belçika - Brüksel

1030 Bruxelles / Rue Des Palais 90 / Brüksel

+32 486 61 21 23

suat@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

1952'den Beri İstanbul'un En Lezzetlisi

0 212 876 69 69

Gaziantepli Habeş Seyidoğlu Baklavaları Uluslararası Nakl. San. Tic. Ltd. Şti. © Copyright 2014. Her Hakkı Saklıdır