• seyidoğlu-twitter
  • seyidoğlu-twitter
  • seyidoğlu-twitter

MAĞAZALAR

Filtrele

Arama

Mağaza Türü

Seyidoğlu Vusta Seyidoğlu A'la Seyidoğlu Suğra Seyidoğlu Satış Noktası

Ülke

Türkiye
Almanya
Avusturya
Suudi Arabistan
Kuveyt

Temizle

Atışalanı

Turgut Reis Mah.Cengiz Topel Cad.465.Sokak No:2 Atışalanı Esenler / İstanbul

0212 430 90 50

atisalani@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Bahçelievler

Mehmetçik Sokak İncirli Kadirhas AVM Bahçelievler Bahçelievler / İstanbul

0212 441 84 43

kadirhas@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Başakşehir

Prof. Dr. Necmettin Erbakan cd. No:5/48 1. Etap Başakşehir / İSTANBUL Başakşehir / İstanbul

0530 174 51 60

basaksehir@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Beylikdüzü

Bakır ve Pirinç Sanayi Sitesi Açelya Caddesi No:5/1 Beylikdüzü / İstanbul

0 212 876 6969

beylikduzu@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Bizimkent

Cumhuriyet Mh. Atatürk Bulvarı No:5 ( Birinci Göz Hastanesi Altı) Beylikdüzü / İstanbul

0212 873 33 34

bizimkent@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Cennet

E-5 üzeri cennet mah. Alpaslan cd. No:1 Küçükçekmece / İstanbul

0212 425 78 78

cennet@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Esenler

Kazım Karabekir Mh. Atışalanı Cd. No: 59/A Esenler / İstanbul

0212 647 20 40

esenler@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Esenler Metro

Esenler Metro İstasyon Çıkışı Opet İstasyon İçi Esenler / İstanbul

0212 646 53 28

esenlermetro@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Esenyurt

Doğan Araslı Caddesi No:103 Esenyurt / İstanbul

0212 596 44 33

esenyurt@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Gebze Organize San.

Gebze Organize San. Bölgesi Meydan Binası no:1601/618 Çayırova/Kocaeli Gebze / İstanbul

0262 677 12 65-66

gebzegosb@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Göztepe

Göztepe mah. Maslak cd. No:13 Bağcılar Bağcılar / İstanbul

0212 445 75 47

goztepe@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Güneşli

Evren mah. Gülbahar cd. No:16/A Güneşli / İstanbul

0212 489 27 00

gunesli@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Halkalı

İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad.Shell Benzin İstasyonu No:29 Halkalı / İstanbul

0212 678 21 21

halkali@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Önay Garden

Cumhuriyet Mah. Hurriyet Cad.No:15-C Onay Garden Residence Esenyurt / İstanbul

0212 777 55 00

onaygarden@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Pendik

Yeşilbağlar mah.e-5 üzeri bp benzinlik içi adidas outlet bitişiği no:36 Pendik / İstanbul

0216 353 30 60

pendik@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Taksim

Sıraselviler Cd. No:6/C Taksim / İstanbul

0212 243 48 10

taksim@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Üçyüzlü

Nene Hatun Mah.İnönü Cad.No:105 üçyüzlü Esenler / İstanbul

0212 568 60 63

ucyuzlu@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Yakuplu

Yakuplu Mah.Hürriyet Bulvarı No: 185\A Beylikdüzü / İstanbul

0212 876 62 63

yakuplu@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Yenibosna

Merkez mah. Değirmenbahçe cd. No:11 Airport Hill Yenibosna / İstanbul

0212 653 66 66

yenibosna@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Yüzyıl

Yüzyıl Mah. matbaacılar cd.no:60/A Bağcılar / İstanbul

0212 430 20 46

yuzyil@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Zeytinburnu

Telsiz mah. 85.sokak No:78/80B Zeytinburnu Zeytinburnu / İstanbul

0212 664 90 50

zeytinburnu@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Keşan

Kurtuluş cd. No:20/C Keşan Keşan / Edirne

0284 714 99 92

kesan@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Konya

Alavardı mah. Sivasli ali kemal cad. no:31/B MERAM/KONYA Karatay / Konya

0332 245 70 71 - 0532 405 98 13

DETAYLI İNCELE

Trabzon

Kaşüstü mahallesi Devlet karayolu caddesi no:3/3 Yomra / Trabzon

0462 344 18 18

trabzon@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Edirne

Sabuni mah. Yoğurtçular sok. Tamis Çarşısı no:1 Merkez Merkez / Edirne

0284 236 99 88

DETAYLI İNCELE

Edirne satis noktasi

binevler Sosyal tesisleri no : 21 baca/Edirne /

0284 2369988

DETAYLI İNCELE

İzmir

Ilıca Mahallesi Mithatpaşa Caddesi No:43/A Narlıdere / İzmir

232 238 91 17

xpgultekinxp@hotmail.com

DETAYLI İNCELE

İzmir-Balçova

Onur Mah. Sarmaşık Cad. No:2\D Balçova / İzmir

227 27 36

DETAYLI İNCELE

Lüleburgaz

İstanbul cd. No:55 Lüleburgaz Lüleburgaz / Kırklareli

0288 413 11 75

DETAYLI İNCELE

Şarköy

Cumhuriyet mah. İnönü cd.no:9 Şarköy Tekirdağ Şarköy / Tekirdağ

0282 518 84 88

DETAYLI İNCELE

Uzunköprü

Habibhoca mah. İnönü cd. No:173 Uzunköprü / Edirne

0284 513 21 31

DETAYLI İNCELE

Bakırköy

Cevizlik Mahallesi İstasyon Caddesi No:40 Bakırköy / İstanbul

212 5430594

bakırkoy@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Almanya Karlsruhe

Kaiser Strasse 168 76133 / Karlsruhe

0721 851 49 785

karlsruhe@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Avusturya Viyana

A-1100 Wien Quellenstrasse 50 Österreich /

+43 660 298 37 37

wien@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Suudi Arabistan Riyad

Salem ben Maqel street North of KSU campus Nakheel distrct / Riyad

riyadh@seyidoglu.com

DETAYLI İNCELE

Kuwait

Miral Complex Mangaf Kuwait / Al-Mangaf

22391858

kuwait@seyidoglu.com - alfazone.q8@gmail.com

DETAYLI İNCELE

1952'den Beri İstanbul'un En Lezzetlisi

0 212 876 69 69

Gaziantepli Habeş Seyidoğlu Baklavaları Uluslararası Nakl. San. Tic. Ltd. Şti. © Copyright 2014. Her Hakkı Saklıdır